DKS-BBOARD6.5
DKS-BBOARD6.5 DigiKey Standard
4935_DKS_Breadboards_DS.pdf
Виробник: DigiKey Standard
Description: DIGI-KEY BREADBOARD 6.5
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.50" x 2.14" (165.1mm x 54.4mm)
Type: Terminal Strip (No Frame)
Number of Terminal Strips: 1
Number of Distribution Buses: 2
Number of Tie Points (Total): 830
Number of 5-Tie Point Terminals: 126
Part Status: Active
на замовлення 379 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIGI-KEY BREADBOARD 6.5, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.50" x 2.14" (165.1mm x 54.4mm), Type: Terminal Strip (No Frame), Number of Terminal Strips: 1, Number of Distribution Buses: 2, Number of Tie Points (Total): 830, Number of 5-Tie Point Terminals: 126, Part Status: Active.