Продукція > FERROCORE > DL0603-0.047
DL0603-0.047
DL0603-0.047 FERROCORE
DL0805_1206.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 47nH; 50mA; R: 300mΩ
Inductance: 47nH
Operating current: 50mA
Resistance: 0.3Ω
Q factor: 10
Test frequency: 50MHz
Case - inch: 0603
Resonant frequency: 260MHz
Case - mm: 1608
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 125
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 47nH; 50mA; R: 300mΩ, Inductance: 47nH, Operating current: 50mA, Resistance: 0.3Ω, Q factor: 10, Test frequency: 50MHz, Case - inch: 0603, Resonant frequency: 260MHz, Case - mm: 1608, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD.