DL0603-0.18
DL0603-0.18 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 180nH; 50mA; R: 600mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 0.18µH
Operating current: 50mA
Resistance: 0.6Ω
Q factor: 15
Test frequency: 25MHz
Resonant frequency: 165MHz
Type of inductor: ferrite
на замовлення 4083 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 121
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 180nH; 50mA; R: 600mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 0.18µH, Operating current: 50mA, Resistance: 0.6Ω, Q factor: 15, Test frequency: 25MHz, Resonant frequency: 165MHz, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Type of inductor: ferrite.