DL0603-0.33
DL0603-0.33 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 330nH; 35mA; R: 850mΩ
Case - mm: 1608
Inductance: 0.33µH
Operating current: 35mA
Resistance: 0.85Ω
Resonant frequency: 125MHz
Q factor: 15
Test frequency: 25MHz
на замовлення 211 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 211
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 330nH; 35mA; R: 850mΩ, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Inductance: 0.33µH, Operating current: 35mA, Resistance: 0.85Ω, Resonant frequency: 125MHz, Q factor: 15, Test frequency: 25MHz.