DL0603-3.3
DL0603-3.3 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 3.3uH; 15mA; R: 1.55Ω
Case - mm: 1608
Resistance: 1.55Ω
Inductance: 3.3µH
Operating current: 15mA
Q factor: 35
Test frequency: 10MHz
Resonant frequency: 40MHz
Type of inductor: ferrite
на замовлення 6454 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 285
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 3.3uH; 15mA; R: 1.55Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1.55Ω, Inductance: 3.3µH, Operating current: 15mA, Q factor: 35, Test frequency: 10MHz, Resonant frequency: 40MHz, Type of inductor: ferrite.