DL0805-0.15
DL0805-0.15 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.15uH; 250mA; R: 400mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm
Case - mm: 2012
Resistance: 0.4Ω
Resonant frequency: 0.2GHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 0.15µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 0.25A
Q factor: 20
Test frequency: 25MHz
на замовлення 3423 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 118
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.15uH; 250mA; R: 400mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.4Ω, Resonant frequency: 0.2GHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 0.15µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 0.25A, Q factor: 20, Test frequency: 25MHz.