DL0805-0.27
DL0805-0.27 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.27uH; 250mA; R: 500mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm
Case - mm: 2012
Resistance: 0.5Ω
Q factor: 20
Test frequency: 25MHz
Resonant frequency: 150MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 0.27µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 0.25A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.27uH; 250mA; R: 500mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.5Ω, Q factor: 20, Test frequency: 25MHz, Resonant frequency: 150MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 0.27µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 0.25A.