DL0805-1.8
DL0805-1.8 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 1.8uH; 50mA; R: 600mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Inductance: 1.8µH
Operating current: 50mA
Resistance: 0.6Ω
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Q factor: 45
Test frequency: 10MHz
Case - inch: 0805
Resonant frequency: 50MHz
Case - mm: 2012
B dimension: 0.5mm
на замовлення 40 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 1.8uH; 50mA; R: 600mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD, Inductance: 1.8µH, Operating current: 50mA, Resistance: 0.6Ω, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Q factor: 45, Test frequency: 10MHz, Case - inch: 0805, Resonant frequency: 50MHz, Case - mm: 2012, B dimension: 0.5mm.