DL0805-220
DL0805-220 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 22uH; 5mA; R: 1.1Ω; A: 2mm; B: 0.5mm
Case - mm: 2012
Resistance: 1.1Ω
Q factor: 30
Test frequency: 1MHz
Resonant frequency: 16MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 22µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 5mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 22uH; 5mA; R: 1.1Ω; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 1.1Ω, Q factor: 30, Test frequency: 1MHz, Resonant frequency: 16MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 22µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 5mA.