DL1206-0.22
DL1206-0.22 FERROCORE
DL0805_1206.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 0.22uH; 250mA; R: 400mΩ; A: 3.2mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Type of inductor: ferrite
Resistance: 0.4Ω
Inductance: 0.22µH
D dimension: 0.5mm
C dimension: 1.1mm
B dimension: 1.6mm
A dimension: 3.2mm
Operating current: 0.25A
Q factor: 20
Test frequency: 25MHz
Resonant frequency: 170MHz
на замовлення 2895 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 108
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 0.22uH; 250mA; R: 400mΩ; A: 3.2mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Type of inductor: ferrite, Resistance: 0.4Ω, Inductance: 0.22µH, D dimension: 0.5mm, C dimension: 1.1mm, B dimension: 1.6mm, A dimension: 3.2mm, Operating current: 0.25A, Q factor: 20, Test frequency: 25MHz, Resonant frequency: 170MHz.