DL1206-12
DL1206-12 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 12uH; 15mA; R: 1.05Ω; A: 3.2mm; B: 1.6mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Q factor: 50
Test frequency: 2MHz
Resonant frequency: 22MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 12µH
D dimension: 0.5mm
C dimension: 1.1mm
B dimension: 1.6mm
A dimension: 3.2mm
Operating current: 15mA
Resistance: 1.05Ω
на замовлення 2465 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 114
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 12uH; 15mA; R: 1.05Ω; A: 3.2mm; B: 1.6mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Q factor: 50, Test frequency: 2MHz, Resonant frequency: 22MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 12µH, D dimension: 0.5mm, C dimension: 1.1mm, B dimension: 1.6mm, A dimension: 3.2mm, Operating current: 15mA, Resistance: 1.05Ω.