DL1206-2.2
DL1206-2.2 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 2.2uH; 50mA; R: 600mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
D dimension: 0.5mm
C dimension: 1.1mm
B dimension: 1.6mm
Resistance: 0.6Ω
A dimension: 3.2mm
Operating current: 50mA
Q factor: 45
Test frequency: 10MHz
Resonant frequency: 50MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 2.2µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 2.2uH; 50mA; R: 600mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, D dimension: 0.5mm, C dimension: 1.1mm, B dimension: 1.6mm, Resistance: 0.6Ω, A dimension: 3.2mm, Operating current: 50mA, Q factor: 45, Test frequency: 10MHz, Resonant frequency: 50MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 2.2µH.