DL1206-330
DL1206-330 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 33uH; 5mA; R: 1.05Ω; A: 3.2mm; B: 1.6mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Q factor: 35
Test frequency: 0.4MHz
Resonant frequency: 13MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 33µH
D dimension: 0.5mm
C dimension: 1.1mm
B dimension: 1.6mm
A dimension: 3.2mm
Operating current: 5mA
Resistance: 1.05Ω
на замовлення 3739 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 136
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 33uH; 5mA; R: 1.05Ω; A: 3.2mm; B: 1.6mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Q factor: 35, Test frequency: 0.4MHz, Resonant frequency: 13MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 33µH, D dimension: 0.5mm, C dimension: 1.1mm, B dimension: 1.6mm, A dimension: 3.2mm, Operating current: 5mA, Resistance: 1.05Ω.