DL1210-0.22
DL1210-0.22 FERROCORE
dl1210.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 0.22uH; 450mA; R: 0.32Ω
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Inductance: 0.22µH
Operating current: 0.45A
Resistance: 0.32Ω
Resonant frequency: 0.35GHz
Q factor: 30
Test frequency: 25.2MHz
на замовлення 630 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 0.22uH; 450mA; R: 0.32Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 0.22µH, Operating current: 0.45A, Resistance: 0.32Ω, Resonant frequency: 0.35GHz, Q factor: 30, Test frequency: 25.2MHz.