DL1210-0.27
DL1210-0.27 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 0.27uH; 450mA; R: 0.36Ω
Case - mm: 3225
Inductance: 0.27µH
Operating current: 0.45A
Resistance: 0.36Ω
Q factor: 30
Test frequency: 25.2MHz
Resonant frequency: 320MHz
на замовлення 910 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 0.27uH; 450mA; R: 0.36Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 0.27µH, Operating current: 0.45A, Resistance: 0.36Ω, Q factor: 30, Test frequency: 25.2MHz, Resonant frequency: 320MHz.