DL1210-0.56
DL1210-0.56 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 0.56uH; 450mA; R: 0.55Ω
Type of inductor: wire
Resistance: 0.55Ω
Inductance: 0.56µH
Operating current: 0.45A
Q factor: 30
Resonant frequency: 180MHz
Test frequency: 25.2MHz
на замовлення 1260 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 0.56uH; 450mA; R: 0.55Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Type of inductor: wire, Resistance: 0.55Ω, Inductance: 0.56µH, Operating current: 0.45A, Q factor: 30, Resonant frequency: 180MHz, Test frequency: 25.2MHz.