DL1210-5.6
DL1210-5.6 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 5.6uH; 200mA; R: 1.6Ω
Type of inductor: wire
Resistance: 1.6Ω
Inductance: 5.6µH
Operating current: 0.2A
Q factor: 30
Resonant frequency: 47MHz
Test frequency: 7.96MHz
на замовлення 1330 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 5.6uH; 200mA; R: 1.6Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Type of inductor: wire, Resistance: 1.6Ω, Inductance: 5.6µH, Operating current: 0.2A, Q factor: 30, Resonant frequency: 47MHz, Test frequency: 7.96MHz.