DL1210-68
DL1210-68 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 68uH; 50mA; R: 9Ω
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 68µH
Operating current: 50mA
Resistance:
Resonant frequency: 12MHz
Q factor: 30
Test frequency: 2.52MHz
Case - mm: 3225
Case - inch: 1210
на замовлення 390 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 68uH; 50mA; R: 9Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 68µH, Operating current: 50mA, Resistance: 9Ω, Resonant frequency: 12MHz, Q factor: 30, Test frequency: 2.52MHz, Case - mm: 3225, Case - inch: 1210.