DL16-1000
DL16-1000 FERROCORE
dl2250.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1000uH; Ioper: 0.07A; R: 13.8Ω; Isat: 0.1A
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1mH
Operating current: 70mA
Resistance: 13.8Ω
Resonant frequency: 2MHz
D dimension: 2.92mm
C dimension: 3.94mm
B dimension: 4.45mm
A dimension: 6.6mm
Saturation current: 0.1A
Inductor application: DC/DC converters
Inductor features: high power
на замовлення 2936 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1000uH; Ioper: 0.07A; R: 13.8Ω; Isat: 0.1A, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1mH, Operating current: 70mA, Resistance: 13.8Ω, Resonant frequency: 2MHz, D dimension: 2.92mm, C dimension: 3.94mm, B dimension: 4.45mm, A dimension: 6.6mm, Saturation current: 0.1A, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.