DL1812-0.18
DL1812-0.18 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 0.18uH; 700mA; R: 0.2Ω
Case - mm: 4532
Inductance: 0.18µH
Operating current: 0.7A
Resistance: 0.2Ω
Resonant frequency: 0.2GHz
Q factor: 35
Test frequency: 25.2MHz
Inductor features: high moisture resistance
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 0.18uH; 700mA; R: 0.2Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductance: 0.18µH, Operating current: 0.7A, Resistance: 0.2Ω, Resonant frequency: 0.2GHz, Q factor: 35, Test frequency: 25.2MHz, Inductor features: high moisture resistance.