DL1812-0.56
DL1812-0.56 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 0.56uH; 520mA; R: 0.4Ω
Case - mm: 4532
Inductance: 0.56µH
Operating current: 0.52A
Resistance: 0.4Ω
Resonant frequency: 140MHz
Q factor: 40
Test frequency: 25.2MHz
Inductor features: high moisture resistance
на замовлення 190 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 0.56uH; 520mA; R: 0.4Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductance: 0.56µH, Operating current: 0.52A, Resistance: 0.4Ω, Resonant frequency: 140MHz, Q factor: 40, Test frequency: 25.2MHz, Inductor features: high moisture resistance.