DL1812-180
DL1812-180 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 180uH; 102mA; R: 9.5Ω
Case - mm: 4532
Inductance: 0.18mH
Operating current: 102mA
Resistance: 9.5Ω
Resonant frequency: 5MHz
Q factor: 40
Test frequency: 0.796MHz
Inductor features: high moisture resistance
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 180uH; 102mA; R: 9.5Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductance: 0.18mH, Operating current: 102mA, Resistance: 9.5Ω, Resonant frequency: 5MHz, Q factor: 40, Test frequency: 0.796MHz, Inductor features: high moisture resistance.