DL1812-220
DL1812-220 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 220uH; 100mA; R: 10Ω
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.22mH
Operating current: 0.1A
Resistance: 10Ω
Q factor: 40
Test frequency: 0.796MHz
Resonant frequency: 4MHz
на замовлення 1700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 220uH; 100mA; R: 10Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.22mH, Operating current: 0.1A, Resistance: 10Ω, Q factor: 40, Test frequency: 0.796MHz, Resonant frequency: 4MHz, Case - mm: 4532, Case - inch: 1812, Inductor features: high moisture resistance.