DL1812-560
DL1812-560 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 560uH; 50mA; R: 30Ω
Case - mm: 4532
Inductance: 0.56mH
Operating current: 50mA
Resistance: 30Ω
Resonant frequency: 3MHz
Q factor: 30
Test frequency: 0.796MHz
Inductor features: high moisture resistance
на замовлення 300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 560uH; 50mA; R: 30Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductance: 0.56mH, Operating current: 50mA, Resistance: 30Ω, Resonant frequency: 3MHz, Q factor: 30, Test frequency: 0.796MHz, Inductor features: high moisture resistance.