DL3-60RW-6B
DL3-60RW-6B ITT Cannon
ITT_Cannon_DL_Catalog-1509246.pdf
Виробник: ITT Cannon
High Speed/Modular Connectors
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 60POS PNL MNT, Features: Actuating Camshaft Socket, Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Hermaphroditic Contacts, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 6, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DL3-60RW6B DL3-60RW6B Виробник : ITT Cannon, LLC DL_Series_ZIF_Con_Cat.pdf Description: CONN RCPT 60POS PNL MNT
Features: Actuating Camshaft Socket, Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Hermaphroditic Contacts
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.100" (2.54mm)