DL4151-TP
DL4151-TP MCC (Micro Commercial Components)
DL4151_Rev_A.pdf
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: DIODE STD 75V 150MA MINI MELF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 2 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 150mA
Supplier Device Package: Mini MELF
Operating Temperature - Junction: 175°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 75 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 50 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STD 75V 150MA MINI MELF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 2 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 150mA, Supplier Device Package: Mini MELF, Operating Temperature - Junction: 175°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 75 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 50 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 50 V.