DLA220-MN
DLA220-MN FERROCORE
DLA_a.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: axial; THT; 220uH; 35mA; R: 28Ω; Ø2.8x4mm; Ø: 2.8mm; H: 4mm
Type of inductor: axial
Mounting: THT
Inductance: 0.22mH
Operating current: 35mA
Resistance: 28Ω
Leads dimensions: Ø0.55x29mm
Diameter: 2.8mm
Body dimensions: Ø2.8x4mm
Height: 4mm
на замовлення 15290 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: axial; THT; 220uH; 35mA; R: 28Ω; Ø2.8x4mm; Ø: 2.8mm; H: 4mm, Type of inductor: axial, Mounting: THT, Inductance: 0.22mH, Operating current: 35mA, Resistance: 28Ω, Leads dimensions: Ø0.55x29mm, Diameter: 2.8mm, Body dimensions: Ø2.8x4mm, Height: 4mm.