DLAW-24D3
DLAW-24D3 CITEL
downloadBinGetSpreadsheet?itemId=175&langId=0
Виробник: CITEL
Description: SPD 28VDC MCOV 1 POLE
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Approval Agency: UL
Form: Base + Module
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 28VDC
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 5 kA
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA
Voltage - Protection Level (VP) (2416): 40 V
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DLAW-24D3 CITEL
Description: SPD 28VDC MCOV 1 POLE, Packaging: Box, Mounting Type: DIN Rail, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Approval Agency: UL, Form: Base + Module, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 28VDC, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 5 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA, Voltage - Protection Level (VP) (2416): 40 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLAW-24D3 DLAW-24D3 Виробник : Citel downloadBinGetSpreadsheet?itemId=175&langId=0 Industrial Surge Protectors Data Line Surge Suppressor, 24V, 1 Pair (2 wire+ shield + Gnd) Line cutoff/removable module