DLC-D2.23AGW#1
DLC-D2.23AGW#1 DLC Display Co.,Ltd
DLC-D2.23AGW#1%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: 2.23 INCH WHITE OLED MODULE
Packaging: Bag
Display Type: OLED, Monochrome
Display Mode: Transmissive
Interface: I2C, SPI
Viewing Area: 55.02mm W x 13.10mm H
Dot Pixels: 128 x 32
Controller Type: SSD1305
Diagonal Screen Size: 2.23" (56.64mm)