DLC-T1.3CDS#1-OT
DLC-T1.3CDS#1-OT DLC Display Co.,Ltd
DLC-T1.3CDS#1-OT%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: 1.3 INCH ROUND IPS TFT DISPLAY W
Packaging: Bag
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 33.00mm Dia
Dot Pixels: 240 x 240
Controller Type: FT3267, GC9A01
Diagonal Screen Size: 1.3" (33.02mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.3 INCH ROUND IPS TFT DISPLAY W, Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 33.00mm Dia, Dot Pixels: 240 x 240, Controller Type: FT3267, GC9A01, Diagonal Screen Size: 1.3" (33.02mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.