DLC-T1.3CDS#1
DLC-T1.3CDS#1 DLC Display Co.,Ltd
DLC-T1.3CDS#1%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: 1.3 INCH ROUND IPS TFT DISPLAY
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 32.40mm W x 32.40mm H
Dot Pixels: 240 x 240
Controller Type: GC9A01
Diagonal Screen Size: 1.3" (33.02mm)
Touchscreen: Non-Touch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.3 INCH ROUND IPS TFT DISPLAY, Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 32.40mm W x 32.40mm H, Dot Pixels: 240 x 240, Controller Type: GC9A01, Diagonal Screen Size: 1.3" (33.02mm), Touchscreen: Non-Touch.