DLC-T10.3CSL#1
DLC-T10.3CSL#1 DLC Display Co.,Ltd
DLC-T10.3CSL#1%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: 10.3 INCH HIGH BRIGHTNESS IPS TF
Packaging: Bag
Backlight: LED
Interface: LVDS
Viewing Area: 243.84mm W x 91.44mm H
Dot Pixels: 1280 x 480
Controller Type: FL5896
Diagonal Screen Size: 10.3" (261.62mm)
Touchscreen: Non-Touch
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10.3 INCH HIGH BRIGHTNESS IPS TF, Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: LVDS, Viewing Area: 243.84mm W x 91.44mm H, Dot Pixels: 1280 x 480, Controller Type: FL5896, Diagonal Screen Size: 10.3" (261.62mm), Touchscreen: Non-Touch.