DLC-T2.3CDM#1
DLC-T2.3CDM#1 DLC Display Co.,Ltd
DLC-T2.3CDM#1%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: 2.3 INCH IPS TFT DISPLAY
Backlight: LED
Interface: MIPI
Viewing Area: 46.75mm W x 35.06mm H
Dot Pixels: 480 x 360
Controller Type: ST7701S
Diagonal Screen Size: 2.3" (58.42mm)