DLC-T2.4ASS#1
DLC-T2.4ASS#1 DLC Display Co.,Ltd
DLC-T2.4ASS#1%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: 2.4 INCH HIGH BRIGHTNESS IPS TFT
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Controller Type: ST7789T
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)