DLC-T3.5CDM#1
DLC-T3.5CDM#1 DLC Display Co.,Ltd
DLC-T3.5CDM#1%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: 3.5 INCH IPS TFT DISPLAY
Backlight: LED
Interface: MCU
Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H
Dot Pixels: 320 x 480
Controller Type: ILI9488
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)