DLC0069AZOG-W
DLC0069AZOG-W DLC Display Co.,Ltd
DLC0069AZOG-W.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 0.69"
Packaging: Box
Display Type: OLED - Passive Matrix
Interface: I2C
Viewing Area: 19.26mm W x 5.18mm H
Dot Pixels: 96 x 16
Controller Type: SSD1306
Diagonal Screen Size: 0.69" (17.53mm)