DLC0091CNOG-W-1
DLC0091CNOG-W-1 DLC Display Co.,Ltd
DLC0091CNOG-W-1%20SPEC.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 0.91"
Packaging: Box
Display Type: OLED - Passive Matrix
Interface: SPI
Viewing Area: 24.38mm W x 7.58mm H
Dot Pixels: 128 x 32
Controller Type: SSD1306
Diagonal Screen Size: 0.91" (23.11mm)