DLC0095ANOB-1
DLC0095ANOB-1 DLC Display Co.,Ltd
DLC0095ANOB-1.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.95"
Packaging: Bag
Display Type: OLED - Passive Matrix
Backlight: Without Backlight
Interface: SPI
Viewing Area: 20.14mm W x 13.42mm H
Dot Pixels: 96 x 64
Controller Type: SSD1331
Diagonal Screen Size: 0.95" (24.13mm)