DLC0096AZP01SF-4
DLC0096AZP01SF-4 DLC Display Co.,Ltd
DLC0096AZP01SF-4%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 0.96"
Packaging: Bag
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 10.80mm W x 21.70mm H
Dot Pixels: 80 x 160
Controller Type: ST7735
Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 0.96", Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 10.80mm W x 21.70mm H, Dot Pixels: 80 x 160, Controller Type: ST7735, Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Non-Touch.