DLC0096DNOG-W-5
DLC0096DNOG-W-5 DLC Display Co.,Ltd
DLC0096DNOG-W-5.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 0.96"
Packaging: Box
Display Type: OLED - Passive Matrix
Interface: I2C, SPI
Viewing Area: 22.74mm W x 11.86mm H
Dot Pixels: 128 x 64
Controller Type: SSD1315
Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm)