DLC0145BNOF
DLC0145BNOF DLC Display Co.,Ltd
DLC0145BNOF.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.45"
Packaging: Box
Display Type: OLED - Passive Matrix
Interface: Parallel, 6-Bit/8-Bit/9-Bit (RGB), SPI
Viewing Area: 30.78mm W x 25.02mm H
Dot Pixels: 160 x 128
Controller Type: SEPS525-F00
Diagonal Screen Size: 1.45" (36.83mm)