DLC0154ACP03SF-6
DLC0154ACP03SF-6 DLC Display Co.,Ltd
DLC0154ACP03SF-6%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.54"
Packaging: Bag
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 27.72mm W x 27.72mm H
Dot Pixels: 240 x 240
Controller Type: GC9307
Diagonal Screen Size: 1.54" (39.12mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.54", Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 27.72mm W x 27.72mm H, Dot Pixels: 240 x 240, Controller Type: GC9307, Diagonal Screen Size: 1.54" (39.12mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Non-Touch.