DLC0154DNNG
DLC0154DNNG DLC Display Co.,Ltd
DLC0154DNNG.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT - 1.54"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Interface: SPI
Viewing Area: 27.51mm W x 27.51mm H
Dot Pixels: 152 x 152
Diagonal Screen Size: 1.54" (39.12mm)
Part Status: Active
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT - 1.54", Packaging: Box, Display Type: TFT - Electronic Paper Display (EPD), Interface: SPI, Viewing Area: 27.51mm W x 27.51mm H, Dot Pixels: 152 x 152, Diagonal Screen Size: 1.54" (39.12mm), Part Status: Active.