DLC0191AEOG
DLC0191AEOG DLC Display Co.,Ltd
DLC0191AEOG.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: 1.91" AMOLED 240XRGBX536
Packaging: Box
Display Type: OLED - Passive Matrix
Interface: MIPI
Viewing Area: 19.80mm W x 44.22mm H
Dot Pixels: 240 x 536
Controller Type: RM67162
Diagonal Screen Size: 1.91" (48.51mm)