DLC0245AZP05DF-1
DLC0245AZP05DF-1 DLC Display Co.,Ltd
DLC0245AZP05DF-1.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.45"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: MIPI, RGB, SPI
Viewing Area: 32.79mm W x 56.00mm H
Dot Pixels: 272 x 480
Controller Type: ST7796SV-G5
Diagonal Screen Size: 2.45" (62.23mm)