DLC1010ABP42HF-C-4
DLC1010ABP42HF-C-4 DLC Display Co.,Ltd
DLC1010ABP42HF-C-4.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Packaging: Bag
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: HDMI, USB
Viewing Area: 223.72mm W x 126.28mm H
Dot Pixels: 1024 x 600
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1", Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: HDMI, USB, Viewing Area: 223.72mm W x 126.28mm H, Dot Pixels: 1024 x 600, Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.