DLC1010ACM36QT-2
DLC1010ACM36QT-2 DLC Display Co.,Ltd
DLC1010ACM36QT-2.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Viewing Area: 226.40mm W x 129.00mm H
Dot Pixels: 1024 x 600
Controller Type: HX8282, HX8696
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Viewing Area: 226.40mm W x 129.00mm H, Dot Pixels: 1024 x 600, Controller Type: HX8282, HX8696, Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.