DLC1010BBP30HF-C-1
DLC1010BBP30HF-C-1 DLC Display Co.,Ltd
DLC1010BBP30HF-C-1.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: HDMI 10.1" IPS RASPBERRY PI
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: HDMI
Viewing Area: 218.16mm W x 136.80mm H
Dot Pixels: 1280 x 800
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HDMI 10.1" IPS RASPBERRY PI, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: HDMI, Viewing Area: 218.16mm W x 136.80mm H, Dot Pixels: 1280 x 800, Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.