DLC1010CZK
DLC1010CZK DLC Display Co.,Ltd
DLC1010CZK.pdf
Виробник: DLC Display Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: LVDS
Viewing Area: 220.56mm W x 139.20mm H
Dot Pixels: 1280 x 800
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: LVDS, Viewing Area: 220.56mm W x 139.20mm H, Dot Pixels: 1280 x 800, Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.