DLCBSHD-30M-01
DLCBSHD-30M-01 Essentra Components
DLCBS_Series.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLON 30MM
Packaging: Bulk
Features: Winged
Mounting Type: Snap Lock
Material: Nylon
Length - Overall: 1.874" (47.60mm)
Between Board Height: 1.181" (30.00mm)
Holding Type: Snap Lock
Mounting Hole Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Mounting Panel Thickness: 0.031" ~ 0.087" (0.79mm ~ 2.20mm)
Support Hole Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Support Panel Thickness: 0.031" ~ 0.087" (0.79mm ~ 2.20mm)
на замовлення 1949 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLON 30MM, Packaging: Bulk, Features: Winged, Mounting Type: Snap Lock, Material: Nylon, Length - Overall: 1.874" (47.60mm), Between Board Height: 1.181" (30.00mm), Holding Type: Snap Lock, Mounting Hole Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4", Mounting Panel Thickness: 0.031" ~ 0.087" (0.79mm ~ 2.20mm), Support Hole Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4", Support Panel Thickness: 0.031" ~ 0.087" (0.79mm ~ 2.20mm).